Főoldal | Regisztráció | Belépés | RSSVasárnap, 09.24.2017, 10:10 PM

Üdvözöljük!

Menü
:o)
Google keresés

események

Az I. félév programjai

 

Szeptember

Feladat, program

Aba Napokon való részvétel (szeptember 14.)

népmese napja (szeptember 24-28.)

papírgyűjtés (szeptember 21.)

mezei futóverseny (szeptember 27.)

kagylók, csigák kiállítása (szeptember 24-25.)

 

 

Október

Feladat, program

október 6-i megemlékezés (október 5.)

szüreti mulatság (október 11.)

pedagógus kirándulás (október 12.)

témahét (takarékosság)

gesztenyegyűjtés (október 18.)

pályaválasztási kiállítás (október 12.)

október 23-i megemlékezés (október 22. Idősek otthona, október 23. községi rendezvény)

történelmi vetélkedő (október 18.)

Kirándulás a Mezőgazdasági Múzeumba és a Fővárosi Állat-és Növénykertbe (október 14.)

galéria készítése XX. század, az 50-es évektől

koszorúzás halottak napja alkalmából (október 30.)

őszi szünet (2012. 10. 29-11. 04.)

 

 

November

 

Feladat, program

j-ly-s helyesírási verseny a Munkácsy Mihály Általános Iskolában (november 20.)

Labdarúgó Kupa Tácon (IV. korcsoportos fiúk)

 – nov. 8.

Zichy Expedíció megnyitója (november 8.)

Körzeti kézilabda verseny Soponyán (III. kcs. lányok) – november 9.

Egészségügyi előadás (november 12. november 27.)

Török vendégek érkezése (november 13.)

Perkátai mesemondó verseny (november 15.)

Körzeti kézilabda verseny Seregélyesen (november 15.)

IV. kcs. kézilabda edzés Soponyán (november 16.)

Környezetismereti verseny Sárkeresztúron (november 19.)

Soponyai mesemondó versen (november 26.)

„Minden osztályban fogászat” modul (november 30.)

házi Zrínyi Matematika verseny (november 27.)

Népek Európában – helyi angol verseny

Tanka János szavalóverseny (november 29.)

Footsall Körzeti labdarúgó döntő Tácon (november 29.)

Erima Kézilabda Kupa Székesfehérváron (nov. 24.)

Összművészeti Fesztivál (november 23.)

 

December

 

Feladat, program

adventi gyertyagyújtás (december 1)

adventi gyertyagyújtás (december 7.)

adventi gyertyagyújtás (december 15.)

adventi gyertyagyújtás (december 21.)

Pályaválasztási szülői értekezlet (december 3.)

Egészségügyi előadás (december 4.)

Mikulás futás (dec. 6.)

jelentkezés a központi írásbeli felvételire

MOZAIK Kiadó továbbképzése (WebBook)

karácsonyi műsor (december 14.)

télapó a testvérosztállyal (december 6.)

karácsonyi műsorok osztálykeretben

 

Január

 

Feladat, program

Előadás az internet káros hatásaival kapcsolatosan (január 8.)

galéria – XIX. század második fele

Hevesy György kémia verseny helyi fordulója

8. osztályosok központi írásbeli felvételije (január 19.)

félévi értesítők kiosztása (január 18.)

Mátyás Király Emlékév megnyitója (január 24.)

téli tornaverseny

Matematika verseny – 2-3. évfolyam (január 28.)

Matematika verseny – 1-4. évfolyam (január 31.)


Február

Feladat, program

nevelőtestületi megbeszélés, munkaközösségi értekezlet, fogadóóra (február 4.)

 

farsang osztálykeretben

matematika verseny-4. évfolyam (február 7.)

télűzés (február 12.)

Szülők-Nevelők Bálja (február 16.)

helyi fizika verseny (február 19.)

Hevesy György kémia verseny (február 20.)

alkalmazói ismeretek – informatika verseny (helyi és kistérségi) – I. forduló – otthoni feladatlapos

(február 22.)

Zrínyi Ilona megyei matematika verseny (február 15.)

Bálint-napi szív küldi (február 14.)

jelentkezési lapok továbbítása a középiskolákba (február 12.)

Galéria – XIX. század második fele

Téli tornaverseny (február 28.)


Naptár
keresés a honlapon
Block title

Copyright MyCorp © 2017
Ingyenes honlapszerkesztő - uCoz